Характеристики
| Марка | MSI |
|---|---|
| Екран | 24.5 инча (62.23 см) |
| Размер на дисплея | 543.744 x 302.616 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 200Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR Ready |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 0.5 ms (GtG, Min) |
| Гъстота на пикселите | 0.2832 x 0.2832 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB, 79% DCI-P3, 83% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 557.1 x 418.5 x 220.1 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC 25G42E
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 88.5% Adobe RGB
Цена:
ПЦД: 119€ (-8%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Acer Nitro KG241YX3bip
- 23.8" VA 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 129 €
252.30 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Dell SE2425HG
- 23.8" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 125€ (-16%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
MSI G255F
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 158€ (-31%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Gigabyte GS25F2
- 24.5" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 139€ (-14%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
Acer Nitro XF240YX1biiph
- 23.8" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 149€ (-20%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI MAG 242F
- 23.8" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 122 €
238.61 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
AOC 27G42E
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 160 €
312.93 лв. Виж всички продукти с марка AOC
