Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 44.5 инча (113.3 см) |
| Размер на дисплея | 1042.66 x 436.46 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | 800R |
| Яркост | 275cd/m², 1300cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.303 x 0.303 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98.5% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | 10° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -10° до 10° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 992.7 x 541.7~661.7 x 338.6 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 7W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 2.0, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 92W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG 39GX900A-B
- 39" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1565 €
3060.89 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 49U950A-W
- 49" IPS 144Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1599€ (-12%)1399 €
2736.22 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP Series 7 Pro 727pm
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 1619 €
3166.50 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Apple Studio Display - Standard ...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 1687 €
3299.50 лв. -
Samsung Odyssey 3D G90XF
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1869€ (-11%)1659 €
3244.73 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Apple Studio Display - Standard ...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 1815 €
3549.84 лв. -
Apple Studio Display - Nano-Text...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 1909 €
3733.69 лв. -
Apple Studio Display - Standard ...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 2101 €
4109.21 лв.
