Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.306 x 392.234 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Яркост | 275cd/m², 1300cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.1814 x 0.1814 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98.5% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -8° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 714.1 x 510.9~620.9 x 249.8 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 7W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Допълнителни функции | ClearMR 13000, Dual-Mode (4K 240Hz ↔ FHD 480Hz) |
| Консумация на енергия | 55W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung Odyssey OLED G8 G81SF LS...
- 32" OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 260cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1139€ (-21%)899 €
1758.30 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo Legion PRO 34WD-10
- 34" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1135 €
2219.88 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI MPG 321URX QD-OLED
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 1170 €
2288.33 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
LG UltraGear™ 32GX850A
- 31.5" OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 275cd/m² яркост
Цена: 1339 €
2618.87 лв. Виж всички продукти с марка LG -
MSI MPG 321URXW QD-OLED
- 31.5" QD-OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 1191 €
2329.40 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
LG 34GX90SA-W
- 34" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1385 €
2708.83 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 34GX900A-B
- 33.9" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1405 €
2747.95 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Samsung Odyssey OLED G8 G80SD
- 32" OLED 240Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1269€ (-25%)949 €
1856.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
