Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 36.5 инча (92.71 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2104 x 0.2104 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 90% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 823.7 x 640.1 x 242 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 1x USB Type-C Upstream, 2x USB Type-A |
| Консумация на енергия | 43W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
EIZO EV2495-WT
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 623 €
1218.49 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2495-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 628 €
1228.27 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
BenQ MOBIUZ EX271U
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 719€ (-8%)659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
LG 32U850SA-W
- 31" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 719 €
1406.25 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell UltraSharp U2725QE
- 27" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 600cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 729€ (-9%)659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ViewSonic VP2776T-4K
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 864 €
1689.84 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell UltraSharp U3225QE
- 31.5" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 450cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 949€ (-6%)889 €
1738.74 лв. Виж всички продукти с марка Dell
