Характеристики
| Марка | LG |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | - |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.1554 x 0.1554 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 90% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.5 x 539.2 x 253.2 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 1x USB Type-C Upstream (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, 90W, DP Alt Mode), 2x USB 3.0 Type-A |
| Консумация на енергия | 26.9W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung ViewFinity S8 S80UD
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 349€ (-6%)325 €
635.65 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG 27UP850K-W
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 342 €
668.90 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Samsung ViewFinity S6 S60UD LS32...
- 32" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 349€ (-22%)269 €
526.12 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung ViewFinity S8 27B800
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 459€ (-22%)355 €
694.32 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Dell P3225DE
- 31.5" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ASUS ProArt PA279CV
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 431 €
842.97 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
AOC U27U3CV
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 444 €
868.39 лв. Виж всички продукти с марка AOC
