Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 21.5 инча (54.6 см) |
| Размер на дисплея | 476.1 x 267.8 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (Extreme), 6ms (Typical) |
| Гъстота на пикселите | 0.248 x 0.248 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23.5° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 155 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 498.3 x 332.4~487.4 x 194.7 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Usb портове | 4x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 15W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI PRO MP273AP
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Philips 24B2N3200J
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Lenovo ThinkVision E24-40
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Philips 242B1
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 128 €
250.35 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Lenovo ThinkVision T24-40
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 204 €
398.99 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Philips 24B2G5200
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 193 €
377.48 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
AOC 24P3CV
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 177 €
346.18 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Philips 272S1M
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Philips
