Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.9 x 336.3 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 300:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (Extreme), 6ms (Typical) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612.3 x 475.0 x 184.9 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 19.5W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Philips 27E2N1110
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 119€ (-25%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
MSI PRO MP275
- 27" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- Технология MSI EyesErgo
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Philips 24E1N1200A
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 94 €
183.85 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Philips 241V8AW/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 101 €
197.54 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
MSI PRO MP251
- 24.51" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- EyesErgo
Цена: 91 €
177.98 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Philips 27E1N1200A
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 112 €
219.05 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
HP Series 3 Pro 324pf
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 169€ (-31%)115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI PRO MP273A
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 122 €
238.61 лв. Виж всички продукти с марка MSI
