Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 26.5 инча (67.31 см) |
| Размер на дисплея | 590.4 x 333.7 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 280Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m², 1000cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2292 x 0.2292 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB, 99% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 22° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 135 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 610.3 x 388.4~523.4 x 203.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x USB 3.0 |
| Допълнителни функции | ClearMR 15000 |
| Консумация на енергия | 75W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung ViewFinity S8 32B800
- 32" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 849 €
1660.51 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Odyssey OLED G6 G61SD
- 27" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 715€ (-19%)579 €
1132.43 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 27GX704A
- 26.5" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 639€ (-12%)559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Alienware AW2725DF
- 26.7" QD-OLED 360Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 779€ (-16%)649 €
1269.34 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
BenQ MOBIUZ EX271U
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 719€ (-8%)659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Dell S3225QC
- 32" QD-OLED 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 815€ (-20%)649 €
1269.34 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
AOC AG326UD
- 31.5" QD-OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 779 €
1523.60 лв. Виж всички продукти с марка AOC
