Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.7 x 335.7 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (Extreme), 6ms (Typical) |
| Гъстота на пикселите | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.1 x 473.9 x 236.9 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Консумация на енергия | 19W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ASUS VA27AQ
- 27" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 143 €
279.68 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ViewSonic VA2708-2K-HD-2
- 27" IPS 75Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 158 €
309.02 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Acer Nitro VG270UGbmiipx
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 175€ (-9%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
AOC 27B3CF2
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Philips 27E1N1300A
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 124 €
242.52 лв. Виж всички продукти с марка Philips
