Характеристики
| Марка | Lenovo |
|---|---|
| Екран | 21.5 инча (54.6 см) |
| Размер на дисплея | 476.1 x 267.8 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 300:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (Extreme), 6ms (Typical) |
| Гъстота на пикселите | 0.2479 x 0.2479 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 22° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 489.3 x 379.4 x 174.0 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 10.5W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
AOC 24B31H
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 95€ (-16%)79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Philips 27E2N1110
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 119€ (-25%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Philips 24E1N1200A
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 94 €
183.85 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
MSI PRO MP275
- 27" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- Технология MSI EyesErgo
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Samsung Essential Monitor S3 S30...
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
