Характеристики
| Марка | KOORUI |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | OLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 610.11 x 521.84 x 215.82 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Консумация на енергия | 120W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
IIYAMA G-MASTER GB2790QSU-B5
- 27" IPS 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 424 €
829.27 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
LG UltraGear™ 27G810A
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 529 €
1034.64 лв. Виж всички продукти с марка LG -
ASRock PGO27QFS
- 27" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 625€ (-19%)505 €
987.70 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
Samsung Odyssey OLED G5 G50SF 27...
- 27" OLED 144Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 200cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 499€ (-10%)449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Alienware AW2725D
- 26.7" QD-OLED 280Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Samsung Odyssey OLED G6 G61SD
- 27" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 715€ (-19%)579 €
1132.43 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 27GX704A
- 26.5" OLED 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 639€ (-12%)559 €
1093.31 лв. Виж всички продукти с марка LG
