Характеристики
| Марка | KOORUI |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.344 x 392.256 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 170Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен), 20 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.2724 x 0.2724 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 75 x 75 мм |
| Размер (със стойка) | 712.03 x 522.79 x 245.40 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 65W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Aopen 27HC5RZ1bmiipx
- 27" VA 280Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 205 €
400.95 лв. Виж всички продукти с марка Aopen -
ASRock PG27Q15R2A
- 27" VA 165Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 550cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 236€ (-25%)175 €
342.27 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
Dahua LM30-E330CA
- 30" VA 200Hz
- 2560 x 1080 (UW-FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 219€ (-15%)185 €
361.83 лв. Виж всички продукти с марка Dahua -
IIYAMA GB2766HSU-B1
- 27" VA 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
AOC CQ27G4X
- 27" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
MSI MAG 32C6
- 31.5" VA 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 218 €
426.37 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
LG UltraGear 32GS60QC-B
- 31.5" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка LG
