Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 15 инча (38.1 см.) |
| Размер на дисплея | 304 x 228 мм |
| Резолюция | 1024 x 768 (XGA) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 350cd/m², 280cd/m² (with touch) |
| Контрастно съотношение | 2 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 18ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.297 x 0.297 мм |
| Ъгъл на наклон | -5° до 90° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 351 x 306.5 x 200 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 16W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
IIYAMA ProLite T2255MSC-B1
- 21.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 316 €
618.04 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA ProLite T2252MSC-B2AG
- 21.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 337 €
659.12 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
ViewSonic TD2465
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 352 €
688.45 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Samsung 32DM702
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-16%)315 €
616.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Smart Monitor M7 M70F
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 375€ (-16%)315 €
616.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
IIYAMA ProLite T2452MSC-B1
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 383 €
749.09 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA T1731SR-B1S
- 17" TN 60Hz
- 1280 x 1024 (SXGA)
- 250cd/m² яркост
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
IIYAMA ProLite T2455MSC-B1
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 429 €
839.05 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA
