Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung U32J590
- 31.5" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 270cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-21%)299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
ASRock PG27FFX1B
- 27" IPS 520Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 342 €
668.90 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
Dell S3225QS
- 31.5" VA 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-5%)359 €
702.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ViewSonic TD2465
- 23.8" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 352 €
688.45 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Samsung 32DM702
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-16%)315 €
616.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Smart Monitor M7 M70F
- 32" VA 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 375€ (-16%)315 €
616.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
