Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 21.5 инча (54.6 см) |
| Размер на дисплея | 478.7 x 260 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.249 x 0.249 мм |
| Ъгъл на наклон | 15° до 70° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 493.5 x 289.5 x 48.5 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort |
| Hdmi портове | 1x HDMI |
| Usb портове | 2x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 16W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Да |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG 27U511SA-W
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 285 €
557.41 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell Pro 14 Plus Portable Monito...
- 14" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 400cd/m² яркост
Цена: 309 €
604.35 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Philips 222B1TC/00
- 21.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 278 €
543.72 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
HANNS.G HT225HPB
- 21.5" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 270 €
528.08 лв. Виж всички продукти с марка HANNSpree -
Philips 242B1TC/00
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 304 €
594.57 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
IIYAMA ProLite T2252MSC-B2AG
- 21.5" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 337 €
659.12 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA
