Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.9 x 336.3 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | HDR 10 Ready |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 80 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612.10 x 408.5~553.5 x 213.0 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 2x USB 3.2, 1x USB Type-C |
| Консумация на енергия | 18W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
