Характеристики
| Марка | IIYAMA |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.8 x 336.3 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | Flicker-free, Adaptive-Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 80 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 0.4ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.311 x 0.311 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Ъгъл на наклон | -3.5° до 21.5° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612 x 445.5 x 192.5 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB Type C (5Gbps, 5W) |
| Консумация на енергия | 19W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
