Характеристики
| Марка | HP |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.7 x 335.7 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 2 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.23 x 0.23 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB, 98% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.4 x 540.5 x 225.2 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 (изход) |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Консумация на енергия | 38W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Lenovo ThinkVision T27QD-40
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 386 €
754.95 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell P3225DE
- 31.5" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
IIYAMA G-MASTER GB2790QSU-B5
- 27" IPS 240Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 424 €
829.27 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Alienware AW2725QF
- 27" IPS 180Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 600cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 475€ (-12%)415 €
811.67 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
AOC U27U3CV
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 444 €
868.39 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
LG UltraGear™ 27G810A
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 529 €
1034.64 лв. Виж всички продукти с марка LG
