Характеристики
| Марка | HP |
|---|---|
| Екран | 21.5 инча (54.6 см) |
| Размер на дисплея | 476.064 x 267.786 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 80 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.25 x 0.25 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 488 x 378.2 x 180.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Консумация на енергия | 20W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI PRO MP251
- 24.51" IPS 100Hz
- 1920x1080 Full HD
- EyesErgo
Цена: 91 €
177.98 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo ThinkVision S27i-30
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 145€ (-27%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Philips 27E1N1200A
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 112 €
219.05 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
HP Series 3 Pro 324pf
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 169€ (-31%)115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI PRO MP273A
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 122 €
238.61 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Philips 271V8AW
- 27" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 113 €
221.01 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
HP Series 3 Pro 322ph
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Philips 24E1N1300AE
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 133 €
260.13 лв. Виж всички продукти с марка Philips
