Характеристики
| Марка | HP |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.7 x 335.7 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 165Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | HDR 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 10 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.23 x 0.23 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 100 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.6 x 523.7 x 223.3 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 45W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
MSI MAG 255PXF
- 24.5" IPS 300Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 234 €
457.67 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ViewSonic VX2779J-HD-PRO
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 224 €
438.11 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell S2725DSM
- 27" IPS 144Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 249€ (-8%)229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
ASRock PG27QFT2A
- 27" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 201 €
393.12 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
AOC U27G4R
- 27" IPS Dual-Frame Monitor 160Hz 3840 x 2160 (4K UHD)
- 320Hz.FHD
- 400cd/m² яркост
Цена: 329 €
643.47 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dell S2725DC
- 27" IPS 144Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 265€ (-6€)259 €
506.56 лв. Виж всички продукти с марка Dell
