Характеристики
| Марка | Gigabyte |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.73 x 336.31 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 320Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | HDR400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.1554 x 0.1554 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 122% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | 15˚/ 15˚ |
| Вертикално завъртане (pivot) | 90˚ |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612.7 × 515.1 × 192.5 mm |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 1x USB 2.0 Downstream port (Firmware update only) |
| Консумация на енергия | 23W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
