Характеристики
| Марка | Eizo |
|---|---|
| Екран | 24.1 инча (61.13 см) |
| Размер на дисплея | 518.4 x 324 мм |
| Резолюция | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.27 x 0.27 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -172° до 172° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 182.2 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 531 x 356.2~538.4 x 230 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 70W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 11W |
| Гаранция | 60 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG UltraFine™ 32UN880K-B
- 31.5" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 575 €
1124.61 лв. Виж всички продукти с марка LG -
EIZO EV2485-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 539 €
1054.20 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
ViewSonic VG2756V-2K
- 27" IPS 60Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell P3225QE
- 31.5" IPS 100Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 575 €
1124.61 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP Series 7 Pro 727pu
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 509 €
995.52 лв. Виж всички продукти с марка HP -
EIZO EV2495-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 599 €
1171.55 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
LG 32U850SA-W
- 31" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 619 €
1210.66 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell UltraSharp U2725QE
- 27" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 600cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 729€ (-10%)655 €
1281.07 лв. Виж всички продукти с марка Dell
