Характеристики
| Марка | Eizo |
|---|---|
| Екран | 24.1 инча (61.13 см) |
| Размер на дисплея | 518.4 x 324 мм |
| Резолюция | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 300:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.275 x 0.275 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | sRGB 99% |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -172° до 172° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 129.9 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 531.8 x 358 x 233 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Вградени говорители | 2x 1W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1. |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Dvi портове | DVI-D |
| Usb портове | 4x USB 3.0 (Downstream), 1x USB Type-B (Upstream |
| Консумация на енергия | 8W |
| Гаранция | 60 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
