Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 38 инча (96.52 см) |
| Размер на дисплея | 879.67 x 366.53 мм |
| Резолюция | 3840 x 1600 (UW-4K) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 2300R |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 2 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.22908 x 0.22908 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB, 98% DCI-P3, 100% Rec 709 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Регулиране на височина | 0 – 120 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 894.26 x 443.76 x 251.21 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 9W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 4x USB 3.1, 3x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 34.8W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung Odyssey G9 G91F
- 49" OLED 144Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 879 €
1719.18 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Dell UltraSharp U4323QE
- 42.51" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 995 €
1946.06 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung ViewFinity S9 S95UC
- 49" VA 120Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 925 €
1809.15 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
MSI MAG 341CQP QD-OLED
- 34“ QD-OLED 175Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 1012 €
1979.31 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo Legion PRO 34WD-10
- 34" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1135 €
2219.88 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
EIZO EV3450XC-BK
- 34.1" IPS 60Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 1206 €
2358.74 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
Dell UltraSharp U4924DW
- 49" IPS 60Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 1425 €
2787.07 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP Series 7 Pro 727pk
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 1285 €
2513.25 лв. Виж всички продукти с марка HP
