Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | AHVA |
| Честота на опресняване | 48Hz |
| Покритие на дисплея | - |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 800R |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG UltraGear™ 32G810SA
- 31.5" IPS 144Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 699 €
1367.13 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 37U730SA-W
- 36.5" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 719 €
1406.25 лв. Виж всички продукти с марка LG -
AOC AG326UD
- 31.5" QD-OLED 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 1000cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 683€ (-34€)649 €
1269.34 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
ViewSonic VP2776T-4K
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 799 €
1562.71 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell UltraSharp U4323QE
- 42.51" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 939 €
1836.53 лв. Виж всички продукти с марка Dell
