Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.736 x 335.664 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 450cd/m², 600cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 600 |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG Fast), 8ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.1554 x 0.1554 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB, 99% DCI-P3, 100% Rec 709 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612.44 x 535.68 x 189 мм |
| Цвят на корпуса | Сив |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 (изход) |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x Thunderbolt 4, 3x USB Type-C, 5x USB 3.0 |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 25.40W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Dell P3225QE
- 31.5" IPS 100Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 575 €
1124.61 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP Series 7 Pro 727pu
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 509 €
995.52 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Samsung ViewFinity S8 32B800
- 32" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 849 €
1660.51 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
EIZO EV2495-WT
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 623 €
1218.49 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
EIZO EV2495-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 628 €
1228.27 лв. Виж всички продукти с марка Eizo -
BenQ MOBIUZ EX271U
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 719€ (-8%)659 €
1288.90 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
LG 32U850SA-W
- 31" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 719 €
1406.25 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 37U730SA-W
- 36.5" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 855 €
1672.24 лв. Виж всички продукти с марка LG
