Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527.04 x 296.46 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB, 85% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 538.64 x 364~496.53 x 181.75 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 (изход) |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Usb портове | 3x USB 3.1, 3x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Консумация на енергия | 14.5W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Dell P2425HE
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 235 €
459.62 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell P2425D
- 23.8" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 235€ (-6%)219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell P2725HE
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell UltraSharp U2424H
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 259€ (-11%)229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell P2425E
- 24.07" IPS 100Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 300cd/m² яркост
Цена: 249 €
487.00 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
BenQ BL2786TC
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Dell P2725D
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 289€ (-11%)255 €
498.74 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell P2725DE
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 329 €
643.47 лв. Виж всички продукти с марка Dell
