Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 34 инча (86.36 см) |
| Размер на дисплея | 797.22 x 333.72 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 3 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG Extreme), 3ms (GTG Fast), 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.23175 x 0.23175 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 807.32 x 411.53 x 221.85 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Допълнителни функции | Регулиране на наклон: -4° до +4° |
| Консумация на енергия | 31W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG UltraWide 34WR50QK-B
- 34" VA 100Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 345 €
674.76 лв. Виж всички продукти с марка LG -
IIYAMA ProLite XCB3494WQSU-B1
- 34" VA 120Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 352 €
688.45 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
Samsung 34A652
- 34" VA 100Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 369€ (-11%)325 €
635.65 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
LG UltraGear™ 34G600A
- 34" VA 160Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP OMEN 34c
- 34" VA 165Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 449€ (-15%)379 €
741.26 лв. Виж всички продукти с марка HP -
LG UltraGear™ 34G630A
- 34" VA 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 415 €
811.67 лв. Виж всички продукти с марка LG
