Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.89 x 336.31 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG Extreme), 5ms (GTG Fast), 8ms (GTG Normal) |
| Гъстота на пикселите | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 609.69 x 387.55~517.55 x 200.39 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 5W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 17W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG 24BA550-B
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 200cd/m² яркост
Цена: 140 €
273.82 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell P2225H
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 145 €
283.60 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Acer Vero B277Gbmiprx
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 145 €
283.60 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
BenQ GW2490T
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Dell P2425H
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 169€ (-8%)155 €
303.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell P2425
- 24.07" IPS 100Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 189€ (-10%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung Essential Monitor S4 S40...
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 179€ (-30%)125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Dell P2725H
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Dell
