Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527.04 x 296.46 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG Extreme), 5ms (GTG Fast), 8ms (GTG Normal) |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 110 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 537.64 x 347.03~457.03 x 191.82 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 14.3W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Dell E2425HSM
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Acer Vero CB242YGbipr
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer SH272Ebmihux
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 72% NTSC
Цена:
ПЦД: 175€ (-31%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Vero CB242YGbmiprx
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI G255PF E2
- 24.5" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 171 €
334.45 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Gigabyte G25F2
- 24.5" IPS 200Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte
