Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 34.14 инча (86.71 см) |
| Размер на дисплея | 799.8 x 334.8 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 3800R |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG Fast), 8ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.233 x 0.233 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 815.57 x 423~573 x 229.42 |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-B, 1x USB Type-C (до 15W зареждане), 1x USB Type-C (DisplayPort/ захранване 90W) |
| Допълнителни функции | Webcam (4 Megapixel), RJ-45 |
| Консумация на енергия | 27W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
