Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 34.18 инча (86.81 см) |
| Размер на дисплея | 799.8 x 334.8 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 3800R |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2325 x 0.2325 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 815.95 x 391.25~541.25 x 229.42 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 28.70W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG UltraGear™ 34G600A
- 34" VA 160Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP OMEN 34c
- 34" VA 165Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 449€ (-15%)379 €
741.26 лв. Виж всички продукти с марка HP -
LG UltraGear™ 34G630A
- 34" VA 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 415 €
811.67 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Dell P2725QE
- 27" IPS 100Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 489€ (-10%)439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung ViewFinity S6 S34C650T
- 34" VA 100Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Odyssey G5 LC34G55T
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 250cd/m² яркост
- 72% NTSC
Цена:
ПЦД: 349€ (-14%)299 €
584.80 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
EIZO EV2485-BK
- 24.1" IPS 60Hz
- 1920 x 1200 (WUXGA)
- 350cd/m² яркост
Цена: 521 €
1018.99 лв. Виж всички продукти с марка Eizo
