Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.888 x 336.312 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612.5 x 385.7 x 189 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 (изход) |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Консумация на енергия | 19.60W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Dell UltraSharp U2424HE
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 269 €
526.12 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
IIYAMA ProLite XUB2763QSU-B1
- 27" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 281 €
549.59 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
ViewSonic VG2456
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
Dell UltraSharp U2724D
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 379€ (-5%)359 €
702.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Samsung ViewFinity S8 27B800
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 459€ (-22%)355 €
694.32 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Dell P2424HT
- 23.8" IPS 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 365 €
713.88 лв. Виж всички продукти с марка Dell
