Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 21.5 инча (54.6 см) |
| Размер на дисплея | 476.06 x 267.79 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 500:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2480 x 0.2480 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -45° до 45° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 488.06 x 282.39 x 181.75 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 15W зареждане) |
| Консумация на енергия | 10.9W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Acer Vero CB242YGbipr
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Vero CB242YGbmiprx
- 23.8" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
LG 24BA550-B
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 200cd/m² яркост
Цена: 140 €
273.82 лв. Виж всички продукти с марка LG -
BenQ GW2490T
- 23.8" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка BenQ -
Acer Vero B277Gbmiprx
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 145 €
283.60 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Dell P2425H
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 169€ (-8%)155 €
303.15 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell S2725HS
- 27" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 199€ (-20%)159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Acer Vero V277UGbmiipx
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Acer
