Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.888 x 336.312 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 100Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG Fast), 8ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -173° до 173° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612.38 x 515.65 x 211.59 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 22W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
