Характеристики
| Марка | Dell |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 527.04 x 296.46 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 300cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG), 1ms ( MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 72% NTSC |
| Ъгъл на наклон | -5° до 21° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 530.8. x 410.2 x 178.81 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 14.3W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
