Характеристики
| Марка | BenQ |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | Mini LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 700cd/m², 1000cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 1000 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG) |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% DCI-P3, 99% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -15° до 15° |
| Регулиране на височина | 0 – 100 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 714.4 x 598.7 x 306 мм |
| Цвят на корпуса | Бял |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 2.1 |
| Hdmi портове | 3x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x USB 3.0, 1x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 65W зареждане) |
| Консумация на енергия | 80W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
