Характеристики
| Марка | BenQ |
|---|---|
| Екран | 26.5 инча (67.31 см) |
| Размер на дисплея | 610.91 x 357.25 x 82.93 |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | - |
| Честота на опресняване | 240Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 250cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вградени технологии | FreeSync |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.153 x 0.153 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 99% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 15° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | 15˚/ 15˚ |
| Регулиране на височина | 100 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 610.91 x 537.26 x 223.48 |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 3x |
| Консумация на енергия | 30W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
