Подходящи свързани продукти
-
Arctic Z1 Basic
Цена: 20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Arctic -
Arctic Desk Mount Monitor - Z2 B...
Цена: 30 €
58.68 лв. Виж всички продукти с марка Arctic -
NewStar FPMA-D550DBLACK
Цена: 61 €
119.31 лв. -
Arctic Desk Mount Monitor - X1
Цена: 28 €
54.76 лв. Виж всички продукти с марка Arctic -
ACT AC8322
Цена: 88 €
172.11 лв.
-
Razer DeathAdder Essential White...
Цена:
ПЦД: 40€ (-57%)17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Genesis Zircon XIII Custom Wirel...
Цена:
ПЦД: 89€ (-56%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Razer Cobra
Цена:
ПЦД: 51€ (-43%)29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Cougar Minos Neo, White
Цена:
ПЦД: 25€ (-24%)19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка COUGAR -
Genesis Zircon 660 PRO, Black
Цена:
ПЦД: 55€ (-18%)45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech G102 LIGHTSYNC Black
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
-
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL, ...
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G Pro, Black
Цена: 135 €
264.04 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G PRO X TKL, US, Black
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G PRO X TKL, US, White
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G413 SE Mechanical Gami...
Цена: 89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G515 RAPID TKL, Black
Цена: 169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
-
Genesis Toron 301, White
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 764, White
Цена:
ПЦД: 49€ (-20%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 613 G2, Black
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Marvo HG9076
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Marvo -
Genesis Toron 301, Black
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis
-
Genesis Boron 500 XXL RGB
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
COUGAR Neon
Цена:
ПЦД: 30€ (-50%)15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка COUGAR -
Razer Firefly V2 Pro - Black
Цена: 124 €
242.52 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Canyon MP-5 CND-CMP5
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Lorgar Legacer 755
Цена:
ПЦД: 18€ (-55%)8 €
15.65 лв. Виж всички продукти с марка LORGAR
-
Почистващ комплект HAMA за повър...
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Гел за почистване Hama, 200 мл
Цена: 6 €
11.74 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
HAMA Pro-Optik 10бр. Мокри кърпи...
Цена: 5 €
9.78 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Hama почистващ комплект за екрани
Цена: 3 €
5.87 лв. Виж всички продукти с марка Hama
Характеристики
| Марка | BenQ |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 144Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
