Висока резолюция и професионално обработени цветове
Точността на цветовете и линиите са от първостепенно значение за всеки, който работи в областта на професионалното видео обработване. BenQ PV3200PT предлага прекрасна гама от 100% Rec.709 с резолюция 4K UHD, която предоставя ясно и отчетливо качество на картината.
Ергономична стойка
Мониторът е подвижен, което осигурява на потребителите работа от удобна позиция. Той се накланя и завърта, така че може да го регулирате както пожелаете.
OSD контролер
OSD контролерът е дистанционно управление, което идва с три предварително настроени бутона. Това предоставя удобство на потребителите като преминават от един режим на друг, като им спестява време.
Страхотна яркост
Яркостта на екрана се постига благодарение на деликатен процес, който включва използването на апарат с висока точност. Така се наслаждаваме на по-автентично изживяване по време на гледане.
Характеристики
| Марка | BenQ |
|---|---|
| Екран | 31.5 инча (80.1 см) |
| Размер на дисплея | 697.344 x 392.256 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.182 x 0.182 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB, 95% DCI-P3, 100% Rec. 709 |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -15° до 15° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Размер (със стойка) | 714.1 x 480.9~595.2 x 210.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Hdmi портове | 3x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 1x USB Type-C (до 65W зареждане), 1x USB Type-C, 3x USB 3.2 Downstream |
| Консумация на енергия | 49W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
