Характеристики
| Марка | ASUS |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.73 x 335.66 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 350cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.155 x 0.155 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 35° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -180° до 180° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.5 x 529.5 x 224.0 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 4x USB 3.2 Type-A, 1x USB Type-C (DP Alt Mode) |
| Консумация на енергия | 25W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
