Характеристики
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Екран | 34 инча (86.36 см) |
| Размер на дисплея | 797 x 334 мм |
| Резолюция | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 500cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.2318 x 0.2318 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 123% sRGB, 94% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -7° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Регулиране на височина | 0 – 100 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 809 x 574 x 283 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 2x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 4x USB 3.0 |
| Допълнителни функции | Вградена Wi-Fi антена |
| Консумация на енергия | 45W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
