Характеристики
| Марка | ASRock |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.736 x 335.664 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 165Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | 1500R |
| Яркост | 550cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ Premium |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 1ms (MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 110% sRGB, 87% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -7° до 20° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -20° до 20° |
| Регулиране на височина | 0 – 100 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 610.34 x 568.05 x 257.41 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 45W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Aopen 27HC5RZ1bmiipx
- 27" VA 280Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 205 €
400.95 лв. Виж всички продукти с марка Aopen -
Acer Nitro ED270Zbmiipx
- 27" VA 280Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 195€ (-15%)165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
LG 32MR50C-B
- 31.5" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 195 €
381.39 лв. Виж всички продукти с марка LG -
KOORUI G3221SC
- 31.5" VA 170Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 184 €
359.87 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
AOC C32G2ZE
- 31.5" VA 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 289€ (-17%)239 €
467.45 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
IIYAMA GB2766HSU-B1
- 27" VA 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA -
AOC CQ27G4X
- 27" VA 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка AOC
