Характеристики
| Марка | Apple |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.73 x 336.22 мм |
| Резолюция | 5120 x 2880 (5K) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Яркост | 600cd/m² |
| Контрастно съотношение | 1 200:1 (Статичен) |
| Гъстота на пикселите | 0.117 x 0.117 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Ъгъл на наклон | -5° до 25° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 623 x 478 x 168 мм |
| Цвят на корпуса | Сребрист |
| Вградени говорители | 6 високоговорителя |
| Usb портове | 1x Thunderbolt 3 (Upstream), 3x USB Type-C |
| Допълнителни функции | 12MP камера |
| Гаранция | 12 месеца международна гаранция (24 месеца гаранция за физически лица в България) |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
LG 39GX900A-B
- 39" OLED 240Hz
- 3440 x 1440 (UW-QHD)
- 1300cd/m² яркост
Цена: 1565 €
3060.89 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 21HK512D-B
- 21.3” IPS 60Hz
- 2048 x 1536 (QXGA)
- 1000cd/m² яркост
Цена: 1649 €
3225.18 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 49U950A-W
- 49" IPS 144Hz
- 5120 x 1440 (DQHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1599€ (-12%)1399 €
2736.22 лв. Виж всички продукти с марка LG -
HP Series 7 Pro 727pm
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 1619 €
3166.50 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Apple Studio Display - Standard ...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 1687 €
3299.50 лв. -
Samsung Odyssey 3D G90XF
- 27" IPS 165Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 1869€ (-11%)1659 €
3244.73 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Apple Studio Display - Nano-Text...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 1909 €
3733.69 лв. -
Apple Studio Display - Standard ...
- 27" IPS 60Hz
- 5120 x 2880 (Retina 5K)
- 600cd/m² яркост
Цена: 2101 €
4109.21 лв.
