Характеристики
| Марка | Aopen |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.96 см) |
| Размер на дисплея | 527 x 296 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 (FHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 120Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 100 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 5ms (GTG), 1ms (TVR) |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 99% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 20° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 538.80 x 411 x 192 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Hdmi портове | 1x HDMI 1.4 |
| Vga портове | 1x VGA |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Не |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
KOORUI E2212F
- 21.45" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 74€ (-12%)65 €
127.13 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
KOORUI E2412F
- 24" VA 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 76 €
148.64 лв. Виж всички продукти с марка KOORUI -
Acer EK221QE3bi
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Asrock CL25FFA
- 24.5" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 106€ (-16%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка ASRock -
Acer Vero V227QE3biv
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer EK251QEbi
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
- 99% sRGB
Цена:
ПЦД: 99€ (-14%)85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer SA222QEbi
- 21.5" IPS 100Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Philips 27E2N1110
- 27" IPS 120Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 119€ (-25%)89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Philips
