Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597 x 336 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Яркост | 400cd/m² (HDR) |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 300:1 (Статичен), 50 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.1554 x 0.1554 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 98.3% DCI-P3, 92.5% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -6.5° до 23° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 150 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 612.7 x 401.3~543.6 x 238.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.0 |
| Usb портове | 4x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x USB Type-C (до 96W зареждане) |
| Допълнителни функции | 1x RJ-45 порт |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
Samsung ViewFinity S8 27B800
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 459€ (-22%)355 €
694.32 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Lenovo ThinkVision T27QD-40
- 27" IPS 120Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 386 €
754.95 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell P3225DE
- 31.5" IPS 100Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
LG 27U730A-B
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 389 €
760.82 лв. Виж всички продукти с марка LG -
ASUS ProArt PA279CV
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена: 431 €
842.97 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Dell P2725QE
- 27" IPS 100Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 489€ (-10%)439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка Dell
