Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 596.16 x 335.34 мм |
| Резолюция | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 160Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 400cd/m² |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 80 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG), 0.5ms ( MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.155 x 0.155 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 124.7% sRGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.9 x 516.0~386.0 x 227.6 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 4x USB 3.0 |
| Консумация на енергия | 34W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ViewSonic VX2779J-HD-PRO
- 27" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 224 €
438.11 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
HP OMEN 27q
- 27" IPS 165Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 400cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 295€ (-22%)229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell S2725DSM
- 27" IPS 144Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 249€ (-8%)229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell S2725DC
- 27" IPS 144Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 265€ (-6€)259 €
506.56 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
LG 27UP650K-W
- 27" IPS 60Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 335 €
655.21 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Acer Predator XB323QUPbmiiprx
- 31.5" IPS 180Hz
- 2560 x 1440 (QHD)
- 250cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 345€ (-16%)289 €
565.24 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Dell S2725QS
- 27" IPS 120Hz
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- 350cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 325€ (-16€)309 €
604.35 лв. Виж всички продукти с марка Dell
