Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 597.736 x 335.664 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | VA |
| Честота на опресняване | 75Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Вградени технологии | AMD FreeSync™ |
| Контрастно съотношение | 4 000:1 (Статичен), 20 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 4ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 110% sRGB, 88% DCI-P3, 95% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -30° до 30° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 613.0 x 516.6 x 200 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 3W |
| Displayport портове | 2x DisplayPort 1.2 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 1.4 |
| Консумация на енергия | 30W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
Подобни монитори
-
ViewSonic VG2439SMH-2
- 23.6" VA 60Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 131 €
256.21 лв. Виж всички продукти с марка ViewSonic -
MSI G255PF E2
- 24.5" IPS 180Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 171 €
334.45 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
AOC 25G3ZM/BK
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
- 100% sRGB
Цена:
ПЦД: 222€ (-37%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
AOC 24V5CW/BK
- 23.8" IPS 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена: 146 €
285.55 лв. Виж всички продукти с марка AOC -
Dell S2725HSM
- 27" IPS 144Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 300cd/m² яркост
Цена:
ПЦД: 179€ (-5%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo Legion R25i-30
- 24.5" IPS 165Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 400cd/m² яркост
Цена: 181 €
354.01 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Legion R25f-30
- 24.5" VA 240Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 380cd/m² яркост
Цена: 178 €
348.14 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
IIYAMA ProLite XUB2294HSU-B1
- 21.5" VA 75Hz
- 1920 x 1080 (FHD)
- 250cd/m² яркост
Цена: 184 €
359.87 лв. Виж всички продукти с марка IIYAMA
