Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 27 инча (68.58 см) |
| Размер на дисплея | 590.42 x 333.72 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 280Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | LED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 250cd/m², 450cd/m² (HDR), 1000cd/m² (HDR, Peak) |
| Hdr | VESA DisplayHDR™ 400 |
| Вградени технологии | Adaptive Sync |
| Контрастно съотношение | 1 500 000:1 (Статичен) |
| Време за реакция | 0.03ms (GTG) |
| Гъстота на пикселите | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Цветове на дисплея | 10-бита (1.07B цвята) |
| Цветови спектър | 100% sRGB, 99% DCI-P3 |
| Ъгъл на наклон | -3° до 21° |
| Хоризонтално завъртане (swivel) | -28° до 28° |
| Вертикално завъртане (pivot) | -90° до 90° |
| Регулиране на височина | 0 – 130 мм |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 609.3 x (407.7~537.7) x 240.0 |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Вградени говорители | 2x 2W |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 2x HDMI 2.1 |
| Usb портове | 4x USB 3.2 Gen 1 |
| Консумация на енергия | 24W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Да |
| Вградени колони | Да |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
