Характеристики
| Марка | AOC |
|---|---|
| Екран | 23.8 инча (60.45 см) |
| Размер на дисплея | 526.848 x 296.352 мм |
| Резолюция | 2560 x 1440 (QHD) |
| Тип lcd матрица | IPS |
| Честота на опресняване | 180Hz |
| Покритие на дисплея | Матово |
| Тип подсветка | WLED |
| Извивка | Без извивка |
| Яркост | 300cd/m² |
| Hdr | HDR10 |
| Вградени технологии | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Контрастно съотношение | 1 000:1 (Статичен), 80 000 000:1 (Динамичен) |
| Време за реакция | 1ms (GTG), 0.5ms ( MPRT) |
| Гъстота на пикселите | 0.206 x 0.206 мм |
| Цветове на дисплея | 8-бита (16.7M цвята) |
| Цветови спектър | 120.8% sRGB, 93.7% DCI-P3, 89.3% Adobe RGB |
| Ъгъл на наклон | -5° до 23° |
| Vesa монтаж за стена | 100 x 100 мм |
| Размер (със стойка) | 540.0 x 434.5 x 177.4 мм |
| Цвят на корпуса | Черен |
| Displayport портове | 1x DisplayPort 1.4 |
| Hdmi портове | 1x HDMI 2.0 |
| Консумация на енергия | 21W |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Touch екран | Не |
| Портретен режим | Не |
| Вградени колони | Не |
| 3.5мм жак | Да |
| ТВ тунер | Не |
